Centrum medyczne MultiKLINIKA „Salute” prowadzi świadczenia medyczne poprzez ofertę usług kompleksowych. W zakresie schorzeń układu nerwowego zapewnia opiekę zespół składający się z neurologa, neuropsychologa, neurologopedy i terapeutów zajmujących się diagnostyką i terapią na przykład afazji czy zespołu Touretta, schorzeń psychodermatologicznych, genodermatoz i in. - w oparciu o indywidualny, dostosowany do potrzeb Pacjenta program leczenia. Podobne, kompleksowe zespoły opieki tworzą dermatolog, chirurg naczyniowy/angiolog i pielęgniarka oraz rehabilitanci, np. w zespołach przewlekłych niewydolności żylnych (owrzodzeniach podudzi). Chcemy zapewnić też kompleksową opiekę internistyczną i laryngologiczną Pacjentom cierpiącym na przewlekłe schorzenia dermatologiczne, Pacjentom chirurgicznym, czy korzystającym z usług psychologa. Na życzenie Pacjenta przeprowadzamy wizyty domowe w zakresie specjalistki (neurologia, dermatologia, chirurgia, laryngologia) i usług pielęgniarskich.

Prowadzimy specjalistyczne świadczenia zdrowotne, które obejmują: choroby wewnętrzne wraz z podspecjalnościami, neurologię, dermatologię, medycynę estetyczną, laryngologię, konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej dorosłych i dzieci, neuropsychiatrii, neurochirurgii. Przedmiotem działalności są również świadczenia z zakresu nowoczesnej psychologii i logopedii, a także usługi pielęgniarskie.

MultiKLINIKA „Salute” wyposażona jest w pracownię elektroencefalografii, w której wykonywane są klasyczne badania EEG, jak i badania we śnie fizjologicznymi - video EEG. Przeprowadzamy także specjalistyczne badania przewodnictwa nerwowego, EMG oraz potencjałów wywołanych mózgu – słuchowych BAEP i wzrokowych VEP. W naszej placówce możliwe jest także przeprowadzenie badań słuchu (audiometrycznych i tympanometrycznych) oraz standardowego badania EKG. Mamy do dyspozycji dermatoskop, oftalmoskopy, otoskopy, nóż elektryczny. Wykonujemy testy naskórkowe w ramach diagnostyki alergologicznej. Wykonujemy wycinki skórne do badań histopatologicznych.

Posiadamy najnowszej generacji laser frakcyjny firmy Palomar, przeznaczony do leczenia blizn, w tym rozstępów skóry czy blizn potrądzikowych oraz do wykonywania zabiegów odmładzania skóry w medycynie estetycznej.
W trakcie realizacji jest budowa chirurgii krótkoterminowej.